O nas

Kilka słów o nas

Osada Młyńska jest zabytkowym folwarkiem, wymarzonym na wesela w ciekawej aranżacji, eventy firmowe, konferencje i szkolenia.

Historia tego miejsca jest bogata – już w XV wieku na terenie dzisiejszego folwarku znajdowały się zabudowania dworskie, budynki gospodarcze, pola uprawne. Przez wieki przeznaczenie tego terenu ulegało kilkakrotnie zmianom, w 1846 roku powstała tutaj duża cukrownia, nastepnie Holendrzy założyli młyńską osadę z zabudowaniami gospodarczymi młynem i spichlerzami. Właśnie te zabytkowe budynki stały sie inspiracją i motywem przewodnim dla naszej Osady Młyńskiej, w którą tchneliśmy nowe życie.

Obecnie zapraszamy naszych gości do rozległego (8 ha) folwarku, w skład którego wchodzi: 10 historycznych budynków okalających duży brukowany dziedziniec, ekologiczny sad, starodzew w parku oraz urocze  łąki.
Całość ogrodzona jest zabytkowym murem (pozostałość po cukrowni) i pięknie oświetlona po zmroku.

Organizujemy  ciekawe wesela, posiadając  bazę dla 200 osób.
Dla pikników firmowych i eventów, dysponujemy bazą dla ok. 400 osób, w plenerze do 500  osób.

Naszą pasją jest organizacja niezapomnianych wesel, dla których nastrój Osady Młyńskiej jest doskonałą oprawą. Plener i  zabytkowe wnętrza w niebanalnych aranżacjach, sprawiają, że wszyscy ulegają magii tego miejsca.

Jesteśmy współtwórcami wydarzeń weselnych w stylu rustykalnym, boho, glamour czy industrialnym. Angażujemy do tego nasze wieloletnie doświadczenie organizacyjne, florystyczne a przede wszystkim niezbędne do tego celu bogate, osadowe zasoby rekwizytów z początku XX wieku, PRL i lat 90. Z satysfakcją realizujemy śmiałe projekty aranżacyjne.

Zapraszamy do naszej galerii, oraz na instagram i facebooka w których prezentujemy  nasze możliwości plenerowych wesel

Dołącz do nas na instagramie

Instagram